אינוקס - Inux

אינוקס - Inux

אינוקס - Inux

אינוקס - Inux

0

טוען...

אחת ולתמיד: הסרת שיער בלייזר או IPL?

גְלִילָה

לא מעט אנשים שמגיעים מעולמות הטיפוח והקוסמטיקה מתלבטים מהי הצורה הטובה ביותר להסיר בה שיער עודף: טיפולי הסרת שיער בלייזר אל מול טיפולי הסרת שיער באמצעות מכשיר IPL. ההחלטה באחת משיטות הטיפול היא חשובה, משום שכל שיטה מגיעה עם מכשירים שונים ואפשרויות השפעה שונות על הגוף. אם גם אתם מרגישים מבולבלים ואתם רוצים לעשות קצת סדר בין שתי השיטות, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא.

סוגי הקרניים

מכשיר להסרת שיער בלייזר עובד באופן שונה ממכשיר IPL. אמנם הבסיס של שני המכשירים זהה, שניהם מזהים את הפיגמנט שקיים בשורש השיערה ופוגעים אותו באופן ישיר כך שלא תוכל לצמוח שם שיערה חדשה, אך הם משתמשים בסוגי קרניים שונים. בעוד שמכשירי הסרת שיער בלייזר משתמשים, מן הסתם, בלייזר, מכשירי IPL משתמשים בקרני אור על מנת להשיג את מטרתם.
חשוב לדעת כי כשזה מגיע להסרת שיער, היעילות של קרן האור היא פחותה לעומת קרן הלייזר. קרן האור תמיד תהיה פחות ממוקדת מקרן הלייזר, מה שאומר שפחות מהחום יוקרן על השערה ופחות מאמצים יושקעו במניעת הצמיחה החוזרת.

התאמה לסוגי עור

אחד הפקטורים החשובים ביותר בבחירת אופן טיפולי הסרת שיער היא ההתאמה שלו לכמה שיותר סוגי עור. כידוע, גוון העור שלנו משתנה מאדם לאדם וגם העור שלנו עלול להשתנות עם השנים, כך שחשוב לבחור בשיטה שתוכל לטפל בכמה שיותר אנשים. מכשיר לייזר להסרת שיער הוא מכשיר שיכול לטפל במרבית סוגי העור, לרבות עור שזוף או עור בהיר יחסית. לעומת זאת, מכשירי ה-IPL לרוב יכולים לטפל בסוגי עור ספציפיים, בגלל ההתפזרות שלו על האור וההשפעה הפחותה שלו על פיגמנט ושורש השיערה. כך, נוצר מצב שרק אנשים בעלי עור בהיר ופיגמנט שיער כהה יוכלו להנות מתוצאות מהירות של טיפולי IPL.

ההשפעה של המגע עם העור

אי אפשר להתעלם מהעובדה שבכל אחת מהדרכים, העור יצטרך לבוא במגע עם קרניים חיצוניות. בכדי למזער את נזקי העור, להנחות את המטופלים כיצד לנהוג לפני ואחרי הטיפול, אבל גם חשוב לבחור בשיטה שעושה את השימוש הממוקד ביותר במכשירים שלה. בדיוק מהסיבה הזו, כדאי לבחור בטיפולי לייזר, שיודעים כיצד לכוון את הקרניים באופן ממוקד ולנטרל את הפיגמנט באופן שכמעט ולא יסב נזק או כאב לעור.

התמודדות עם תופעות לוואי

כמו בטיפולים רבים, גם מטיפולי הסרת שיער יכולות להיגרם תופעות לוואי, לרוב אדמומיות או גירוי במקום הטיפול. בעוד ששתי השיטות משאירות את מרבית המטופלים שלהם ללא תופעות לוואי, דפוס הטיפול ב-IPL יכול להפחית את הסיכוי לתופעות אלו. הדבר נובע מהעובדה שקרן האור מתפרשת על שטח נרחב יותר בגוף המטופל.

אז מהי השיטה העדיפה?

על פי מומחי הסרת שיער שונים מרחבי העולם, אין ספק כי מכשיר לייזר להסרת שיער יוכל להעניק לכם את התוצאות הטובות והמדויקות ביותר. הלייזר הוא יעיל הרבה יותר, משפיע בצורה פחותה על האור ויוכל לטפל באופן ממוקד בשורשי השיערה. לכן, אפשר להכתיר את מכשירי הסרת שיער בלייזר כמכשירים הטובים ביותר בשוק.

אנחנו באינוקס מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר ולשכנע אתכם שמכשירי לייזר להסרת שיער הם המכשירים שיוכלו להעניק לכם את התמורה הטובה ביותר. באתר שלנו תוכלו למצוא את מגוון המכשירים שלנו, מכשירים שעומדים בתווי התקן האירופאים ויעניקו לכם עור חלק במהירות. במידה ויש לכם שאלות נוספות או שאתם מתלבטים בין הדגמים השונים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם!

אין תגובות

השאר תגובה

עקבו אחרינו
Dark
Light