אינוקס - Inux

אינוקס - Inux

אינוקס - Inux

אינוקס - Inux

0

טוען...

כל מה שצריך לדעת לפני שאתם קונים מכשיר הסרת שיער בלייזר

גְלִילָה

אחד מהמוצרים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא מכשיר לייזר להסרת שיער, בעיקר בזכות שגשוג תחום הסרת השיער בלייזר בארץ. יותר ויותר ישראלים החליטו כי הם רוצים לטפל בשיער העודף ולהנות מעור חלק ונעים, והמטרה שלנו היא לסייע להם להשיג את מטרתם. הטיפול לא יתאפשר ללא מכונה מהימנה, אבל איך אפשר להיות בטוחים שאתם יודעים את כל המידע החשוב? אם גם אתם רוצים לקנות מכונת לייזר להסרת שיער אבל רוצים לעשות את הרכישה המושכלת שאפשר, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

דעו מהו סוג הלייזר שהמכונה משתמשת בו

מרבית מכונות הלייזר הנפוצות כיום עושות שימוש בלייזר חם על מנת לטפל בזקיקי השיערה, אבל האם ידעתם שישנם גם מכשירי הסרת שיער בלייזר קר? השימוש בקרן קרה מפחית את הכאב שמטופלים מסוימים עלולים לחוות במהלך הטיפולים, ובכך להפוך את כל הטיפול לקל ונעים הרבה יותר. קרן הלייזר מקררת את האזור המטופל תוך כדי השימוש בה, מה שמונע תופעות לוואי לא רצויות כמו גירודים או אדמומיות. לכן, כשאתם בוחנים מכונות להסרת שיער בלייזר, הקדישו זמן ובחנו את רמת החום של הקרניים.

כמות אורכי הגל במכונה

כיום, מכונות לייזר להסרת שיער מגיעות עם אפשרות לכמה אורכי גל, על מנת שנוכל להעניק שירות ותוצאות לאנשים בעלי גווני עור שונים ולהעניק לכולם עור חלק, תוך שאנחנו מאפשרים טיפול באזורים רגישים ועדינים בגוף שיגיבו בצורה שלילית לקרניים חזקות. בדיוק בגלל זה, חשוב לדעת מהם אורכי הגל הקיימים במכונה שאתם רוצים וכמה מהם בכלל יש.

בדקו את התקנים שבהם המכשיר עומד

כידוע, כל מכשיר שבא במגע עם גוף האדם צריך לעמוד בתקני בטיחות מחמירים שיבטיחו את שלום המשתמשים בו. עשרות דגמים חדשים של מכשירי הסרת שיער מנסים לצאת לשוק מדי שנה, ועליהם לעבור סדרת בדיקות ומבחנים שמוודאים כי הם אינם מסוכנים לשימוש. לפני שאתם ממהרים לקנות את המכונה החדשה שלכם, חשוב מאוד לבחון את תווי התקן שלה ומי הם הגופים שמאשרים את השימוש בה.

אי אפשר להתעלם מעניין המחיר

אחת השאלות הנפוצות שעולה שאצל כל מי שמתעניין בקניית מכשיר לייזר להסרת שיער היא
"אז כמה זה יעלה לי?" מדובר בשאלה הגיונית לחלוטין, משום שחשוב להתכונן לעלויות הכספיות של הרכישה. על מנת לענות על השאלה "מכשיר לייזר להסרת שיער – מחיר?", חשוב להבין כי מחיר המכונה מושפע מפרמטרים רבים. החל מפיצ'רים חדשניים, כמות מסוימת של אורכי גל, אפשרויות טיפול באזורים רגישים ועד לסוג הלייזר – כל אלו עלולים להשפיע על המחיר ולהקפיץ אותו.

לפני שאתם ממהרים לגשת לקופה, חשוב לבצע סקר שוק קצר ולבדוק את המחירים של המכונות השונות. חשוב שתדעו מהו המצב בשוק וחשוב שתהיו שלמים עם הרכישה שלכם. יש לזכור שמדובר ברכישה לא קטנה, משום שכל מכונת הסרת שיער בלייזר תעלה לפחות כמה עשרות אלפי שקלים, ובדיוק בגלל זה יש לנסות ולבצע את ההחלטה הנכונה והמשתלמת ביותר. אל תפחדו לקחת את המחיר בחשבון ולבחור במכונה שתעניק לכם את התוצאות המדויקות ביותר במחיר שנוח לכם ולעסק שלכם.

אנחנו אינוקס שמחים להציע לקהל לקוחותינו מגוון רחב של מכשירי לייזר להסרת שיער. כל המכשירים שלנו עומדים בתווי התקן הגרמניים, והם עושים שימוש בקור על מנת להביא להעלמת השיער מהגוף לצמיתות. במידה ויש לכם שאלות נוספות או שאתם מתלבטים בין הדגמים השונים שלנו, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ויחד נמצא את המכשיר המדויק ביותר עבורכם!

תגובות

  1. נובמבר 27, 2022 ב 13:16

השאר תגובה

עקבו אחרינו
Dark
Light